Coollector Bedava İndir Türkçe Son Sürüm, Windows 7 8 Xp 32-64 Bit 2013

Etiketler:Coollector  Türkçe İndir Kullanımı Resimli Anlatım, Coollector Son Sürüm İndir Türkçe TR Yama, Coollector Direk İndir Tek Link, Full İndir Download,Coollector  Demo İndir Demosu,Coollector  Vista Xp Windows 7 ve Windows 8 İçin Uyumlu Sürümü Versiyonu İndir

Coollector Film Ekranı

Sponsorlu Bağlantılar

Sinema filmlerine ilgi duyan ve hobi olarak gören koleksiyoncular için vazgeçilmeyecek bir program olan Coollector geniş ve güncel bir veri tabanını ücretsiz olarak kullanıcılarına sunuyor.

Veritabanında onbinlerce film, yönetmen ve oyuncu barındıran program çevrimiçi film siteleriyle entegre çalışarak güncel bilgiye ulaşmanızı sağlar. DVD, BLU-RAY, HD-DVD, VHS gibi çeşitli video formatlarına göre koleksiyonunuzu yöneterek düzenli bir arşiv oluşturabilirsiniz. Filmlerle ilgili her tür detaya anında ulaşabilirsiniz.

Kullanması oldukça kolay bir program olan Coollector, aradığınız bir filmin internet mağazalarında olup olmadığını sorgulayabilir, sinema kültürünüzü geliştirebilir, kişisel bir video koleksiyonu yaratabilirsiniz. Coollector, kısacası tam bir sinema ansiklopedisidir. Pek çok yazılım firmasından ödülü bulunan bu arşiv yöneticisi tüm film severlerin hoşlanacağı bir program.

indir.png (426×83)

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver