Comodo Sistem Kurtarma Programı Ücretsiz İndir Comodo Time Machine Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Comodo Sistem Kurtarma Programı Comodo Time Machine Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Comodo Time Machine isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Comodo Time Machine sisteminizi zaman yolculuğuna çıkararak bir önceki yedek tarihine geri dönmenizi sağlayacak. Bilgisayarın zararlı yazılımlardan zarar görmesi, istemsiz veri kayıpları gibi durumlarda işinize yarayacak program özellikle üst düzey kullanıcılara önerilen ücretsiz bir yazılım. Belirlediğiniz aralıklara göre sisteminizi yedekleyen programın benzerlerinden en önemli farkı bu işlemi tüm verilerinizi kapsayacak şekilde yapabilmesi. Kısacası sistemde kurulum gerektiren her tür sorunu veri kaybı yaşamadan geçmişe dönerek giderebileceksiniz. Comodo Time Machine her tür veriyi isteğe bağlı olarak kurtarabiliyor. En güzel özelliklerinden bir diğeri ise dosyaları alınan imajlarla senkronize edebilmesi. Sistemi eski günlere geri döndürmeye karar verdiyseniz program bilgisayarın varolan şeklini yedekleyerek her ihtimale karşı saklıyor. Windows‘un kurtarma yazılımına göre pek çok artısı olan ücretsiz yazılım alt düzey kullanıcılara ise önerilmiyor. Program bilişim sektöründe çalışanlara, okullara ve çocuklu ailelere ise özellikle öneriliyor. Çünkü daha yüksek risk altında olan bu gruptaki insanların veri kaybı yaşama ve bilgisayarlara daha sık format atma ihtimalleri yüksek. Ama Comodo Time Machine ile değerli dosyaları yitirmeden ve kurulum zahmetiyle uğraşmadan hızlı ve pratik bir şekilde bu zahmetten kurtulma şansınız var.

Minimum Sistem GereksinimleriIntel Pentium III işlemci veya üstü128 MB RAMMinimum 4GB / Önerilen 10GB boş alan

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver