Comodo Firewall Bedava İndir Türkçe Son Sürüm, Windows 8 7 Xp 32-64 Bit 2013

Etiketler: Comodo Firewall  Türkçe İndir Kullanımı Resimli Anlatım,Comodo Firewall   Son Sürüm İndir Türkçe TR Yama,Comodo Firewall   Direk İndir Tek Link, Full İndir Download, Demo İndir Demosu, Comodo Firewall  Vista Xp Windows 7 ve Windows 8 İçin Uyumlu Sürümü Versiyonu İndir

Windows’un kendi güvenlik duvarı eklentisini yeterli bulmuyor ya da kolay yapılandırılabilir bir güvenlik duvarı yazılımı bulamamaktan şikayet ediyorsanız, işte size güzel bir çözüm. Comodo Firewallprofesyonel bir ekip tarafından hazırlanarak tamamen ücretsiz olarak kullanıma sunulan güçlü bir yazılım.

Sponsorlu Bağlantılar

Sisteminizi iç ve dış ataklara karşı korumak için kullanabileceğiniz bu çözüm, zararlı yazılım ve hacker saldırılarına karşı etkili. Kişisel bilgilerinizi korumak için ihtiyaç duyabileceğiniz bu güvenlik duvarı yazılımı basit yapısı ile size yardımcı olmak için elinden geleni yapıyor.

Özellikle kolay yapılandırılabilir ayarları ve basit kullanıcı arayüzüyle dikkat çeken program düzenli güncellemelerle en güncel tehditlere karşı kullanıcıları koruyor.

Öne Çıkan Özellikler

  • İnternet ataklarına karşı bilgisayar koruması.
  • Bilgisayarda çalışan uygulamaları monitörleme.
  • Kötü niyetli yazılımları engelleme.
  • Sandbox teknolojisi.
  • Bulut (cloud) temelli davranış analizi ve listeleme.

indir.png (426×83)

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver