Çoklu Sohbet ve Video Konferans Programı Ücretsiz İndir Tango Video Calls Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Çoklu Sohbet ve Video Konferans Programı Tango Video Calls Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Tango Video Calls isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

ooVoo Video Chat alternatifi olarak karşımıza çıkan başka bir sesli, görüntülü sohbet uygulaması Tango. Windows üzerinde de çalışabilen program iPhone arayüzü ile gelmekte. Bilgisayarımızdan ister cep telefonu numaranız isterseniz ev telefonunuz ile kayıt olabilirsiniz.

Arkadaşlarınızı tek tek bulup kişi listenize ekleyebilirsiniz. Eğer uygulamayı cep telefonunuza yüklediyseniz, Tango uygulaması yüklediğinizde telefon rehberinizdeki kişileri tanıyarak, Tango kullanması için SMS yada e-posta göndererek davet etmekte. Davete karşılık veren kişiler Tango listenize hemen eklenmekteler.

İnternet bağlantınız üzerinden yaptığınız görüşme sayesinde yüklü telefon faturası ödemek zorunda kalmıyorsunuz. 2GB’lık bir internet paketi aldıysanız 450 dakikalık video arama yapabilirsiniz anlamına geliyor. Yüksek kalitede bir video görüşmesi isterseniz Wi-Fi bağlantısını kullanmalısınız, aksi durumlarda 3G bağlantısı size fazlasıyla yetecektir.

Önümüzdeki yıldan itibaren Tango, yeni özellikler ekleyerek ücretli bir versiyonu olacağını hatırlatalım.

Sistem Gereksinimleri:

Yüksek Hızlı İnternet Bağlantısı
XP, Vista veya Windows 7 işletim sistemi.
1GHz ve üzeri işlemci
1GB ve üzeri Ram
Webcam, Hoparlör, Mikrofon

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver