Çoklu Skype Açma Programı Ücretsiz İndir Messenger Plus! for Skype Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Çoklu Skype Açma Programı Messenger Plus! for Skype Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Messenger Plus! for Skype isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bugüne kadar WLM‘de kullanmaya alıştığımız Messenger Plus! artık Skype’a geldi. Skype’ın kendi sunduğu özellikler yanında ekstra özelliklerden yararlanmak için programdan yardım alabilirsiniz. Messenger Plus! for Skype ile arama ve sohbet kaydı yapabilir, birbirinden eğlenceli animasyonları arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.Arama KaydetmeMessenger Plus! for Skype 3 farklı kalitede ses ve görüntü kaydı yapabilir. Skype üzerinden yaptığınız görüşmeleri kaydederek kendinize özel bir arşiv yaratabilir veya detayları atlamamanız gereken görüşmeleri tekrar izleme şansına kavuşursunuz. İsterseniz kayıtlı görüşmeleri internete yükleyebilirsiniz.Sohbet KaydetmeSkype üzerinden yaptığınız yazışmalar kaydedilir. Kayıtlar arasında istediğiniz zaman arama yapabilir ve unuttuğunuz bilgilere ulaşabilirsiniz. Sohbet kayıtları text/html/csv/xml formatlarında dışa aktarılabilir.AnimasyonlarArkadaşlarınızı sohbet sırasında eğlenceli animasyonlarla şaşırtabilirsiniz. Animasyonları göndermeden önce Messenger Plus! for Skype araç çubuğundan ön izleme yapabilirsiniz.Kullanışlı ArayüzMessenger Plus! Skype’a eklediği araç çubuğuyla menülere kolay ulaşım sağlar. Araç çubuğu sayesinde tüm özelliklere tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Önemli! Programı kullanmak için bilgisayarınızda Skype kurulu olmalıdır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver