Çoklu Şifre Kurtarma Programı Ücretsiz İndir Multi Password Recovery Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Çoklu Şifre Kurtarma Programı Multi Password Recovery Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Multi Password Recovery isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Multi Password Recovery (MPR) çok fonksiyonlu bir şifre kurtarma ve çözüm aracıdır. MPR 100’den fazla popüler uygulamada girmiş olduğunuz şifreleri bulup geri getirmenize yardımcı olur. Bu programlar arasında FTP programı, e-posta istemcileri, anlık mesajlaşma programları, tarayıcılar ve diğer program türleri bulunmaktadır.

Program aynı zamanda asterisks’ler (yıldızlı şifreler) altında saklanan gizli parolaları da gösterebilme özelliğine sahiptir. Ayrıca SAM dosyalarını kopyalamanıza ve yeni şifreler üretmenize de yardımcı olan bu program ile yeni ve eski tüm Windows işletim sistemi sürümleri altında bloke edilmiş okuma dosyalarına da erişebiliyorsunuz.

Multi Password Recovery programının birlikte çalıştığı programları daha ayrıntılı bir liste şeklinde görmek için buraya tıklayınız.

Not: Programın deneme sürümü (ücretsiz) size kurtarılan şifrenin sadece ilk karakterini gösterecektir. Şifrenin tamamını görmek için ve programın ek özelliklerinden tamamen faydalanabilmek için programın tam sürümünü (ücretli) satın almanız gerekmektedir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver