Çoklu MSN Açmak Ücretsiz İndir OGZSOFT Çoklu MSN Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Çoklu MSN Açmak OGZSOFT Çoklu MSN Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda OGZSOFT Çoklu MSN isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Tek bir bilgisayardan birden fazla MSN Messenger hesabına tek bir tık ile bağlanmanızı sağlayan OGZSOFT Çoklu MSN bütün Windows işletim sistemi sürümleri ile uyumlu halde çalışabilen kolay kullanıma sahip bir MSN Messenger yazılımıdır. Yazılımı aktif hale getirebilmek için Windows XP’de UYGULA butonuna basmanız yeterlidir. Vista ve Windows 7 olan işletim sistemlerinde yazılımı güvenli mod’da açıp çalıştırmanız ya da kullanıcı denetimini kapatmanız gerekiyor. MSN’den çıkmadan birden fazla hesabı yönetebileceğiniz bu yazılım sayesinizde eşinize, arkadaşlarınıza veya size ait tüm hesapları yönetmeniz mümkün. MSN Messenger’ın güncel sürümleriyle uyumlu olan OGZSOFT Çoklu MSN tamamıyle ücretsizdir.

KURULUM:Windows XP’de UYGULA butonuna basmanız yeterlidir. Vista ve Windows 7 olan işletim sistemlerinde programı güvenli mod’da açıp çalıştırmanız ya da kullanıcı denetimini kapatmanız gerekiyor.KULLANICI DENETİMİNİ KAPATMA:İlk olarak Başlat Menüsü > Denetim Masası > Kullanıcı Hesapları adımlarını izliyoruz ve açılan pencere üzerinden Kullanıcı Hesap Denetimi Ayarlarını Değiştir seçeneğine giriyoruz. Karşımıza gelen özellikler içerisinden 4 farklı kademe göreceksiniz. En alt kademeye getirip kayıt ettikten sonra OGZSOFT Çoklu MSN programından UYGULA butonuna basmanız yeterli olacaktır.GÜVENLİ MOD’DA AÇMA:Bilgisayarınız açılırken F8 tuşuna basınız. Karşınıza gelen sistem menüsünden Güvenli Mod seçeneğini seçip Enter tuşuna basınız. Windows Güvenli Mod’da açıldıktan sonra OGZSOFT Çoklu MSN programını çalıştırıp, hangi işletim sistemini kullanıyorsanız Vista-64 bit veya Windows 7-64 bit UYGULA butonuna bastıktan sonra Çoklu Msn’i kullanabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver