Çoklu Monitör Ekran Görüntüsü Alma Programı Ücretsiz İndir Multi Monitor Screenshot Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Çoklu Monitör Ekran Görüntüsü Alma Programı Multi Monitor Screenshot Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Multi Monitor Screenshot isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Multi Monitor Screenshot programı, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows 2000 ve hatta Windows XP ile çalıştırılan 32 bit ya da 64 bit bilgisayarlarda kullanılabilen bir programdır.

Çoklu monitör  programını aktif şekilde kullanabilmek için klavye ve fare özelliklerine hakim olmalısınız. Bu program, çoklu monitör kullanıcılarının ekran görüntüsü alma işlemlerini kolaylaştıracaktır.

Windows’ta ekran görüntüsü alma yolu klavyede Prt Sc’dir. Çoklu monitör kullandığınız sırada ise Windows, genişletilmiş modda çalıştığı için, Prt Sc tuşuna bastığınızda çalışan tüm monitörlerin ekran görüntüsü alınmış olacaktır. Multi Monitor Screenshot programını kullandığınızda, çoklu monitör ile çalışırken farenin imleci hangi monitör üzerinde ise o ekranın görüntüsü alınır. Diyelim ki farenin imleci üçüncü monitörde ve siz ekran görüntüsü almak istiyorsunuz. İmleci o ekran üzerinde tutarak F6 tuşuna bastığınızda ekran görüntüsü alınmış olacaktır ve program, bu görüntünün hangi klasörde olduğunu size otomatik olarak gösterecektir.

Alınan ekran görüntüleri kaliteli görüntü sağlamak amacıyla .bmp formatında kaydedilir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver