Çoklu Dosya Kopyalama Programı Ücretsiz İndir WinMend File Copy Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Çoklu Dosya Kopyalama Programı WinMend File Copy Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda WinMend File Copy isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Eşsiz anahtarlama altyapısına sahip olan bu ücretsiz program, aynı anda birden çok dosyanızı bir yerden başka bir yere koplamanıza izin vermektedir. Her bir kopyalama işlemi birbirinden bağımsız başlar ve herhangi bir sorunla karşılaşmadan sona erer. Aynı anda 3 farklı dosyanın farklı yerlere kopyalamanısa olanak verir.

Genel Özellikleri:

– %300 daha hızlı kopyalama. Büyük dosyalarda yaşadığınız hız sorununu çözer.- Kopyalmayı duraklatma ve daha sonra kaldığı yerden devam ettirme.- Kopyalama sırasında oluşan hataları listeleyebilme. – 3 farklı kopyalama metdou sunar. Aynı isimli dosya üzerine yazma, isim değiştirme, kopyalamayı iptal etme.- Düşük ram ve CPU’larda sistem kendiliğinden durur ya da size bilgilendirme mesajı göndererek yavaş çalıştığını bildirir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver