Çoklu Dosya Formatlarını Açma Uygulaması Ücretsiz İndir Universal Viewer Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Çoklu Dosya Formatlarını Açma Uygulaması Universal Viewer Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Universal Viewer isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Universal Viewer programı oldukça fazla farklı formatta yer alan yazıları, resimleri, sesleri, videoları, web sayfaları, binary ve HEX dosyalarını kolayca görüntüleyebilmek için hazırlanmış ve görevini layıkıyla yerine getirebiliyor. Tüm formatları görüntüleyebildiği halde kolay bir arayüze ve ve hızlı bir açılışa sahip durumda.

BMP, JPG, GIF, PNG, TGA ve diğer resim formatlarını açabilmenin yanında MP3, MIDI, MPG, WMV ve AVI formatlarını da oynatabiliyor ve açıkçası ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü dosyayı kolayca görüntüleyebiliyor. Resim dosyalarında exif bilgilerini de gösterebilen, resimleri çevirip ufak efektler verebilen Universal Viewer detaylı bir ayarlar menüsüne de sahip.

Plug-in desteği sayesinde özellikleri geliştirilebilir olan program Windows sağ tık menünüze ekleniyor ve böylece istediğiniz dosyayı Universal Viewer ile açmak çok kolay bir hal alıyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver