Çok Sekmeli Dosya Yöneticisi Ücretsiz İndir Multi Commander Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Çok Sekmeli Dosya Yöneticisi Multi Commander Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Multi Commander isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Multi Commander dosyalarla çalışırken yapmanız gereken günlük işlerinizi en hızlı ve verimli hale getirmek için tasarlanmış çok sekmeli bir dosya yöneticisidir. Program popüler olarak kullanılmakta olan ve iş verimini arttırmaya yönelik çift panel düzenini kullanmaktadır.

Multi Commander bir dosya yöneticisinde bulunan kopyalama, taşıma, yeniden adlandırma gibi tüm standart özellikleri ve çok daha fazlasını içerir. Ama Multi Commander‘ı diğer dosya yöneticilerinden farklı kılan gelişmiş görevleri kolaylıkla yapmanıza olanak tanıyacak olan kolay kullanımlı araçlarıdır.

Program içerisinde klavye kısayolları atayarak istediğiniz her tür işlemi kolayca klavyeniz aracılığıyla yapabilirsiniz.

Alternatif bir dosya yöneticisine ihtiyacınız varsa Multi Commander‘ı mutlaka denemenizi öneririm.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver