Çok Panelli Web Tarayıcısı Ücretsiz İndir Slickscreen Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Çok Panelli Web Tarayıcısı Slickscreen Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Slickscreen isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Eğer yüksek çözünürlüğe sahip bir monitöre sahipseniz ve monitörünüzü yüksek çözünürlükte kullanıyorsanız Slickscreen adlı uygulamayı çok seveceksiniz. Slickscreen ile aynı pencere altında farklı yerleşimlerle birden çok internet sitesini tek sayfada aynı anda görüntüleme imkanı bulacaksınız. Bu yüzden programımızı çok panelli web tarayıcısı olarak adlandırabiliyoruz.

Bu ücretsiz uygulama sayesinde monitörünüzü verimli bir şekilde kullanarak aynı anda birden çok web sayfasını tek ekranda görüntüleyerek işlemler yapabileceksiniz. Örneğin sosyal medya hesaplarınızın hepsini aynı anda tek pencere altında görüntüleyip, kontrol edebileceğiniz gibi isterseniz sayfalar arasındaki karşılaştırmaları da Slickscreen sayesinde rahatlıkla yapabileceksiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver