Çok Kanallı Ses Mixer Programı Ücretsiz İndir MixPad Audio Mixer Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Çok Kanallı Ses Mixer Programı MixPad Audio Mixer Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda MixPad Audio Mixer isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

MixPad Audio Mixer, profesyonel araçları kullanarak basit bir şekilde ses dosyalarını karıştırmanıza (mix) olanarak tanıyan çok kanallı bir ses karıştırıcıdır.

Programın kullanıcı arayüzü, diğer ses düzenleme araçları ile karşılaştırıldığında olduça basit gibi görünmektedir. Başlamak için üzerinde çalışmak istediğiniz ses dosyalarını sürükle bırak yöntemiyle programa eklemeli ve yeni bir proje oluşturmalısınız.

MixPad Audio Mixer içerisinde profesyonel olarak kullanabileceğiniz tüm ses araçlarını içermektedir. Özellikle DJ’lerin özellikle ilgisini çekeceğini düşündüğüm bu program ile kendi mixlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Üzerinde çalıştığınız ses dosyası ile işiniz bittiğinde WAV, MP3, ACC, AMR, FLAC, OGG ve RAW formatlarında dışarı aktarabileceğiniz gibi isterseniz direk olarak bir CD’ye de yazdırabilirsiniz.

Genel olarak profesyonel olarak sesle uğraşan kullanıcılara hitap eden MixPad Audio Mixer‘in deneme sürümünü 14 gün boyunca kullanabilirsiniz. Sonrasında kullanmaya devam etmek istiyorsanız satın almanız gerekmektedir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver