Çok Amaçlı Geliştirici Araçları Programı Ücretsiz İndir Convert .NET Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Çok Amaçlı Geliştirici Araçları Programı Convert .NET Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Convert .NET isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

.NET ile entegre çalışabilen, güçlü özellikler içeren, çok amaçlı kullanabileceğiniz bir geliştirme aracıdır. Programcıların yoğun olarak kullandıkları metin çeviriden, şifreleme metodlarına kadar birden çok aracı tek bir programda toplanmış. Tüm bu araçları da çok küçük boyutta sunabiliyor olması ise çok büyük bir avantaj. Kesinlikle tercih edilmesi gereken programlarınız arasına almanızı öneriyoruz.

Genel Özellikleri:

 .NET Framework 4.0 bilgisayarınızda yüklü olması gerekiyor.
Google çeviri, CSharp – VB.NET dönüştürücüsü, RegEX yazımı, XML-Json okuma, encode-decode ve şifreleme fonksiyonları gibi 6 farklı geliştirme aracı içermektedir.
Çeviri: Google + Yahoo + Bing + Excite + Yandex motorlarını kullanarak metin, web sayfa çeviri hizmetini sunar. Microsoft Word yüklü olmak şartıyla *.txt/*.htm/*.mht/*.rtf/*.doc/*.docx/*.odt dosyalarını otomatik çevirebilir. *.doc/*.docx/*.odt/*.pdf/*.xls/*.xlsx/*.ppt/*.pptx/*.* uzantılı dosyaları ise yükleme işlemi sonrasında çevirisini gerçekleştirir.
Base64 şifreleme yapar ve çözebilir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver