Çocuklar için Güvenli İnternet Tarayıcısı Ücretsiz İndir KidZui Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Çocuklar için Güvenli İnternet Tarayıcısı KidZui Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda KidZui isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Programın başında erkek çocuk veya kız çocuk  olarak karakter yaratabilir kıyafetlerini düzenliyebilirsiniz. Programda arkadaşınızı arayabilirsiniz. Bunun için: “Search for Friends” kısmından isim yazıp “Go” tuşuna basmanız yeterlidir.

Kidzui programında cocuklar için herşey düşünülmüş oyunlar, videolar, fotoğraflar, çizgi filmler, eğitici ve ögretici bilgiler. Programda eğitici ve ögretici bir çok şey bulabilirsiniz. Bunlardan bazıları fotoğraflar ve oyunlar, oyunlarda hayvanların isimlerini ögretebilirsiniz.Kudzui‘de çocuklar için  herşey mevcut. Çocukların bu programı kullanırken hem eğlenecekler hem de güvende olacaklar.

Ebeveynler için özellikler:Şahsi web sitesi eklemeEbebeyn hesabı erişimiÇocukların çevrimiçi aktiviteleri ile ilgili e-postaya rapor gönderilmesiÇocukların internetteki 30 günlük aktivitesiÇocukların en çok görüntülediği 10 aktiviteAiledeki her çocuk için ayrı hesap açma imkanıKidZui program özellikleri:Tüm çocuklar için ayrı hesaplar açmaKişisel Zui’ni yaratma imkanıBir gruba katılma & ebeveynlerin onayladığı arkadaşlıklar yapmakSevdiğin içerikleri arkadaşlarınla paylaşmaArkadaşlarının etiketlerini seviyelerini izleyebilme, arkaplanı değiştirebilmeSayaç ile içerik popülerliği görüntülemekİçeriği etiketler ile oylamakZui’yi eğlenceli kıyafetler ve aksesuarlar ile giydirmek

Önemli! Kidzui internet tarayıcısının ücretli bir versiyonu daha vardır. Daha fazla özellik için satın alabilirsiniz, satın almak ve bilgi almak için tıklayınız.

Sistem Gereksinimleri:

Intel Pentium III 500MHz veya üstüWindows XP (Service Pack 2 or Later ) veya Windows Vista Internet Explorer 6.0+ Adobe Flash Player 9 512 MB RAM veya üstü High Speed Internet Recommended

Programın Kullanımı:Programı çalıştırdıktan sonra, programı kullanabilmek için üye olmanız gerekiyor.Peki nasıl üye olucam diyorsanız.Programı açtıktan sonra aşagıda bulunan Create a Kid butonuna tıklıyoruz daha sonra karakter yaratma menüsü çıkıyor karşımıza. Çocuk karakteri yarattıktan sonra next diyoruz. Bir isim yazıcaksınız bir nick olabilir yine next diyoruz. Daha sonra bir şifre belirlememiz gerekiyor şifreyide belirledikten sonra next diyoruz. Burda bizim yaşımızı soruyor yaşımız neyse onu şeçiyoruz next diyoruz.

Email adresi istiyor email adresinin istemesinin sebebi üye olduktan sonra gelen mail’i onaylamamız gerekiyor. Maili girip aşagıda çıkan butona tıklıyoruz. Mail’e gelen link’e tıklayıp aktif ediyoruz. Daha sonra Login’e adımızı ve şifremizi yazarak giriş yapıyoruz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver