Cloud Catcher bulut verileri flash sürücüsüne kopyalama programı Ücretsiz İndir Cloud Catcher Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Cloud Catcher bulut verileri flash sürücüsüne kopyalama programı Cloud Catcher Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Cloud Catcher isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Cloud Catcher yazılımı kişisel çevrim içi verierinizi SanDisk USB flash sürücünüze kopyalayan yeniliçi bir programdır. Cloud Catcher yazılımı, dosyalarınızı çeşitli buşut depolama servislerinden direkt olarak flash sürücünüze indirmenizi sağlar. Böylece kişisel bulut verileriniz, bulut servisiniz olmasa bile, her zaman erişilebilir olur. 

Özellikleri:

Online servislerden flash sürücüsüne kolay dosya transferi,
Yenilikçi ve gezinme kolaylığı sağlayan bir arayüz,
Dosya güvenliği için tercihe bağlı şifre koruması
Hem PC hem de Mac‘te kullanabilme,
E-postaları, iletileri, fotoğrafları ve diğer verileri koruma:

Tek tuşlama ile Facebook, Google Docs, Gmail, Picasa, Twitter ve YouTube hesaplarınızı flash sürücünüz ile senkronize edebilirsiniz. Böylece görüşülenler listenize, e-postalarınıza, fotoğraflarnıza, belgelerinze ve diğer bulut verilerinize çevrim dışı olsanız dahi kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Düzenli kopyalamayı ayarlayarak verilerinizi Cloud Catcher’a otomatik olarak kaydettirin:

Düzenli kopyalama döngüsünü ayarlayarak dosyalarınızı otomatik olarak flash sürücüsüne kaydetmeniz mümkün.  Böylece verilerinizi günlük, haftalık ya da aylık olarak saklayabilirsiniz.

Cloud Catcher, İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca ve Çince ile Japonca dil desteği içerir. 

Dil seçimi kurulum sırasında yapılmakta ve kurulum sonrasında değiştirilememektedir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver