CloneCD Bedava İndir Türkçe Download, Son Sürüm Yükle, Windows 7 Xp 32 Bit 64 Bit 2013

Nero, temel işlevi olan CD, DVD, HD-DVD ve Blu-Ray tipindeki optik medyalara veri yazma dışında içerdiği bir çok uygulama ile tüm multimedya ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek bir program olmaya adaydır.

Nero içindeki uygulamalar:

Sponsorlu Bağlantılar

Convert

Video dosyalarını istediğiniz başka bir formata (3GP, AVI, AIFF, APE, FLAC, FLV, MKV, MP3, MP3HD, MPEG-4, OGG, Vorbis, MPEG-2, HD-AAC, WAVE, WMA, WMV) dönüştürebilirsiniz.

Manage | Play

Video ve Müzik dosyalarını oynatabilir, fotoğraflarınıza slayt gösterileri eşliğinde bakabilir, ayrıca etiketleme (tagging) ve yüz tanıma (face recognation) özellikleriyle tüm video, müzik ve fotoğraf arşivinizi düzenli bir hale getirebilirsiniz.

Create

Video kameralardan görüntü aktarabilir, bu görüntüler üzerinde hızlı ve kolay bir biçimde düzenleme yaparak kendi videolarınızı oluşturabilirsiniz. Bu videoları VCD, DVD ya da Blu-Ray Video olarak kaydedebilirsiniz. Ayrıca fotoğraflarınızdan slayt gösterileri de hazırlayabilirsiniz.

Share | Burn

Hazırladığınız video ve slayt şovları Facebook, Flickr ve Youtube gibi sitelere gönderebilir ve CD, DVD ve ya Blu-Ray medyalara yazdırabilirsiniz.

Nero Live Backup

Tek tıklama ile bilgisayarınızdaki tüm verileri istediğiniz bir alana (USB disk, Ağ üzerindeki bir paylaşım) yedekleyebilir ve istediğiniz herhangi bir anda geri yükleme yapabilirsiniz.

indir.png (426×83)

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver