Civan Perçemi Ahmet Maranki Menapoza Doğal Çözüm-Prof.Dr.Ahmet Maranki Civanperçeminin Faydaları Hakkında Bilgi

Aşağıda Civan Perçemi Ahmet Maranki Menapoza Doğal Çözüm-Prof.Dr.Ahmet Maranki Civanperçeminin Faydaları ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

CivanPerçemi Ahmet Maranki Menapoza Doğal Çözüm-Prof.Dr.Ahmet Maranki Civanperçeminin Faydaları

 

Civnperçemi ile menapoz döneminde ateş ve sıcak basması, tereme,iç sıkıntısı, depresyon durumları gibi sık görülen menepoz belirtileri ve yan etkilerinden kurtulabileceksiniz. Civanperçeminin menopoz dönemi sıkıntılarında ve kadınlarda adet düzensizlikleri, adet gecikmesi, adet olamama gibi sorunlardan muzdarip olan genç hanımların kanamam gelmiyor, adet olamıyorum adetim gecikti, adet başlamadı türündeki yakarmalarına da çare olacağını düşünüyoruz. ,

Civanperçemi nasıl kullanılır:

Yarım tatlı kaşığı ince kıyılmış civanperçemi bir bardak kaynar suya atılır. On dakika üstü kapalı olarak demlenir. Süzüldükten sonra tatlandırmadan aç karnına veya öğün aralarında günde 2-5 bardak içilir. Kullandığımız bitkinin çayına destek olarak da banyo suyunda kullanabiliriz. 2-3 avuç kuru bitkiyi 3 saat bir litre soğuk suda bekletin. Banyo küvetini 37 dereceyi geçmeyecek şekilde su ile doldurun. Soğuk suda beklettiğiniz bitkiyi bir taşım kaynatıp süzün. Hazırladığınız banyo suyuna ekleyin. Bu su ile 15 dakika banyo alın. Banyodan sonra 15-20 dakika dinlenin. Haftada 2-3 kez bu banyoyu tekrarlayabilirsiniz. Günlük çay içiminizi de aksatmadan 4 haftalık bir kür düzenlediğinizde Civanperçeminin menapoz sıkıntıları üzerindeki olumlu etkisinin fark edileceğini belirten uzmanlar Civanperçemini gebelik sürecinde kullanılmamasını öneriyorlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver