Citroën Saxo 1.5d Sx Citroën Saxo 1.5d Sx Ne Kadar Yakar

Citroën Saxo 1.5d Sx Yakıt Tüketimi

yakıt tüketimi ne kadar yakar

Citroën Saxo 1.5D SX Yakıt Tüketimi değerlerini ve ne kadar yakar ile ilgili bilgiyi bu yazıda görebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Citroën Saxo 1.5D SX Yakıt Tüketim Değerleri

Yakıt Tüketimi (Şehiriçi / Şehirdışı) 6,8 lt / 4,3 lt

Not: Bu değerler Citroën Saxo 1.5D SX için ortalama değerler olup; gerçek yakıt tüketimleri, kullanım durumuna, aracın motor gücüne, beygir değerine ve bakımlı olup olmamasına göre değişmeler gösterebilir.

Konu ile ilgili yorumlarınızı ve sorularınızı aşağıya yazabilirsiniz.

İlgili aramalar: Citroën Saxo 1.5D SX Yakıt Tüketimi, Citroën Saxo 1.5D SX Ne kadar yakar, Citroën Saxo 1.5D SX Benzin ne kadar yakar, Citroën Saxo 1.5D SX çok yakar mı nasıl yakıyor, Citroën Saxo 1.5D SX benzin dizel tüketimi

Tüm Araçların Yakıt Değerlerini Görmek ve karşılaştırmak için tıklayın…

Sponsorlu Bağlantılar

1 Yorum

  1. şu an saxo 1.5d kullanıyorum. Bundan 7-8 sene önce bu aracı ekonomi bakımından tek geçerdim ama yeni nesil motorlar artık saxo dan daha az yakmakta. Hatta ciddi performans farkı var arada. Eğer kilolu iseniz koltukları size rahat vermeyecektir. Ayrıca cam açma otomatiği elfreni nin önüne koyulduğundan alışana kadar zorluk çekilebiliyor. Araca euro dizel ince gelmekte. Kırsal motorin tavsiye ederim. Ancak kaliteli olması gerekli. Yakıt sarfiyatı bir hayli düşüyor. Bu araçların kullanılmış ayçiçek yağı ile gidebildiğini söylüyorlar. Almanyada bir adam Kızartma yağını süzdürüp motorin ile karıştırdıktan sonra( %50 )saxo suna atıp kilometrelerce yol gidiyor. Dikkat edilmesi gereken şey karışım bitene kadar gezilmeli. Kızartma yağı yakıt hortumunda kullanılmaz ise tortu bırakabiliyor. Benim bildiklerim bukadar.

Cevap Ver