çıplak gösterene kamera çıplak gösterene lens x ışınlı lens x-ray ışınlı kamera

Etiketler: çıplak gösteren fotoğraf makinesi, çıplak gösteren kamera

Çıplak Gösteren Cep Telefonu ve Lens Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

Çıplak Gösteren Cep Telefonu ve Lens

Japonlar bir çok teknolojik yeniliğe imza atmayı başardı. Özellikle robot teknolojisinde çok ileride olan Japonlar çıplak gösteren gözlük ve kamerayı daha önce tanıtmışlardı. Geçtiğimiz günlerde çıplak gösteren lens ve telefonu tanıtan Japon teknoloji firmaları bunu güvenlik amaçlı ürettiklerini belirtiler. Amaç kapalı zarf ve kutuların içerisini görmek ve hava alanları gibi önemli yerlerde insanların üzerlerini kontrol etmek olduğunu belirttiler. Ancak ne hikmetse tanıtımını yaparken güzel mankenlerin üzerinde tanıtılması da ayrı bir mesaj verdiğini düşünüyoruz.

Japon Kaya Optics adlı bir firma, kişilerin kıyafetlerinin altındaki tüm detayları görmeyi sağlayan bir lens icat ettiklerini duyurdular. Güvenlik şirketlerinin kullanması için yapılan lensin başka niyetleri olan kişilerin eline geçmesi durumunda çok daha kötü sonuçlar doğuracaktır. Bu tip cihazların ilerki zamanlarda toplum geneline yayılacaktır. Bu lensi dijital fotoğraf makinelerine taktıkları zaman dijital fotoğraf makinesi olan diğer tüm cihazlarda bu işlemi görmüş olacaktır.

Şuanda Avrupa’da bazı havaalanları güvenliğinde yolcuların çıplak görüntülerini üreten x-ray cihazları kullanılmaya başlandığı daha önce duyurulmuştu yetkililer, cihazın havaalanı güvenlik kontrollerindeki işlem süresini hızlandıracağı görüşünde. Cihazın vücuda sarılı ya da yolcuların üstünde gizlenmiş silah ya da patlayıcıları açığa çıkarması beklendiği söylenmişti.

Son Aramalar: çıplak gösteren fotoğraf makinesi, çıplak gösteren kamera, çıplak gösterene kamera, çıplak gösterene lens, x ışınlı lens, x-ray ışınlı kamera

çıplak gösteren gözlük, çıplak gösteren cep telefonu, android ciplak gosteren kamera, X ısınlı gözlük, çıplak gösteren fotoğraf makinesi, android çıplak gösteren, çıplak gösteren telefon uygulaması, android çıplak gösteren uygulama, android ciplak kamera, çiplak gösteren gözlük nasil çalişir

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver