Cinema cinema 219 cinematic en boy oranı

Etiketler: 21:9, ambilight, hdtv

Philips Cinema 21:9 HDTV Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

Philips Cinema 21:9 HDTV

Sinema keyfini evinizde yaşama imkanı sunan Philips Cinema’yı duyurdu, HDTV özelliğine sahip 21:9 oranlarına sahip Philips Cinema kullanıcıya sinema keyfini yaşatıyor. CD, DVD ve artık Harici Harddisklerden de evde film izleyenlerin sayısı bir hayli arttığı için bu tür kullanıcıların sayısı oldukça artığı için tercih edenlerin sayısı oldukça fazla olacağa benziyor.

philips cinema

Tüketici elektroniğinde yaşanan hızlı gelişme, evlerdeki 4:3 oranındaki televizyonları önce geniş ekran standardı olan 16:9’a çevirdi. Uzun bir süredir hükmünü süren 16:9 görüntü alanına sahip televizyonların yerini yakın bir tarihte 21:9 oranındaki “sinema perdesi” oranları alacak gibi görünüyor.

Philips’in duyurusunu yaptığı Cinema modeli, firmanın yaptığı açıklamaya göre, türünün ilk örneği olarak ilkbahar aylarında yerini alacak. Fiyatı hakkında bir bilgi verilmeyen ürün, geleneksel 16:9 ve 4:3 görüntüyü ister gerçek ebadında, ister 21:9 oranına genişleterek izleme olanağı da sunacak.

Sinema film yönetmenlerinin çektikleri filmi sinemada görünmesi gerektiği gibi gösterebilecek ürün, ilk olarak Avrupa’da pazara sürülecek. Ürünle ilgili teknik ayrıntıların Şubat ayında basına açıklanacağı belirtildi.

Son Aramalar: 21:9, ambilight, Cinema, cinema 219, cinematic, en boy oranı, hdtv, lcd, panel televizyon, Philips, Philips Cinema, Philips Cinema 21:9 HDTV, Philips Cinema özellikleri, Philips Cinema serisi, Philips Cinema teknik özellikleri, tv, viewing experience

philips 21 9 fiyat, 21:9 fiy, philips cinema 21 9 fiyat, fhilips 21/9, philips 16 9 cinematic, philips 21:9 fiyat, philips 5500 örnek filmleri

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver