Cilt Zımparalama, Cilt Zımparalama Estetiği, Cilt Zımparalama Estetiği Nedir

cilt zımparalama işlemi, cilt zımparalama nasıl yapılır, cilt zımparalama ne demek, cilt zımparalama nedir

Cilt zımparalama yöntemi nedir?

Dr. Mustafa Eraslan

Sponsorlu Bağlantılar

Porselen bebek gibi bir cilde sahip olmak isteyen birçok kadın, cildinde bulunan ve güzelliğine gölge düşüren pürüzleri gidermek için çeşitli yöntemlere başvurmaktadır. Kusursuz bir tene sahip olmak için çeşitli alternatifler kadınlara yol gösterse de hepsinin sağlıklı ve doğru metotlar olduğunu söylemek yanlış olur. Ancak gelişen teknolojinin sunmuş olduğu cilt zımparalama estetiği ile son derece sorunsuz ve sağlıklı bir şekilde hayal ettiğiniz ve kavuşmak istediğiniz cilde kısa sürede sahip olabilirsiniz.

 

Cildi pürüzsüzleştirme için kullanılan kimyasal ürünler cildi tahriş etmekte ve cilt sağlığını hiçe saymaktadır. Üstelik bu yöntemlerin bir çoğuda ciltte kalıcı hasarlara yol açar. Son zamanların popüler estetik uygulamalarından olan cilt zımparalama yöntemi ise, bu konuda size birçok fayda sağlamaktadır.

Zımparalama yöntemi son derece basit bir şekilde uygulanmakta, cilde pürüzsüzlük katmakta ve ona hakkettiği tazeliği kazandırmaktadır. Cilt zımparalama tekniği ile derideki tüm pürüzlerin giderilmesi sağlanır. Cildin üst tabakası özel bir yöntem ile soyulur. İşlemin ardından ufak çaplı yaralar oluşmakta ancak bir süre sonra deri kendini yenileyerek eskisinden daha güzel bir duruma gelmektedir.

Cilt önce lokal anestezi ile uyuşturulur. Ardından zımparalama işlemi uygulanır ve derinin üst tabakasında bulunan pürüzler giderilerek, birkaç gün içinde cildin de kendini yenilemesi ile hayal ettiğinizden daha pürüzsüz bir cilde sahip olmanız sağlanır.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver