Cilt Lekelerine Elma Sirkesi, Cilt Lekelerine Elma Sirkesi İyi Gelir Mi, Cilt Lekelerini Elma Sirkesi İle Giderme

cilt lekesine elma sirkesi, elma sirkesi ile cilt lekeleri tedavisi, elma sirkesi kürü ile cilt lekesi tedavisi,

Cilt lekeleri için elma sirkesi

Dr. Mustafa Eraslan Soru Sor

Sponsorlu Bağlantılar

Yaz aylarında güneş ışınlarının cilt üzerinde bıraktığı lekelenmeler estetik güzelliğe olumsuz bir etki ettiği için bilhassa kadınlar tarafından bu lekeler istenmemektedir. Bu sorundan kurtulmak için doğal tedavi yöntemlerine başvurmak isteyenlere mucizevi bir ürün olan elma sirkesinden bahsetmek istiyoruz. Cilt lekeleri üzerinde olumlu sonuçlar yaratan elma sirkesi nasıl kullanılmalıdır, buyurun buradan öğrenelim.

Soğan suyu ve elma sirkesi alternatif tıbbın birbirinden ayrılmaz iki ayrı mucizevi ürünü olmakta ve cilt lekelerinden kurtulmak isteyenlerin yardımına koşup olumlu sonuçlar elde edilmesini sağlayan harika bir kürdür. Elma sirkesi ve soğan suyu karışımı ile cilt lekelerinizi cildinizden kısa bir sürede uzaklaştırabilirsiniz. Yaşlanmadan, güneş ışınlarından, sivilceden ve daha birçok faktörden husule gelen cilt lekeleri için işte uygulamanız gereken elma sirkesi kürü;

Elma sirkesi kürü ile cilt lekesi tedavisi

 

Malzemeler

2 adet cücük soğan ve yarım çay bardağı kadar elma sirkesi

Hazırlanışı

Soğanların kabukları soyulacak ve ezilerek suyu çıkartılacaktır. Ardından yarım çay bardağı elma sirkesi bu suya dökülecek ve iyice karıştırılacaktır.

Uygulanışı

Karıştırılan soğan suyu ve elma sirkesi losyonu akşamları cilde sürülecek ve yarım saat ciltte bekletilerek ılık su ile cilt yıkanacaktır. İsterseniz kürü sabaha kadar da cildinizde bekletebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver