Cilt Lekeleri için Karbonat Maskesi-Cilt Lekelerine Karbonat Yoğurt Maskesi Hakkında Bilgi

Aşağıda Cilt Lekeleri için Karbonat Maskesi-Cilt Lekelerine Karbonat Yoğurt Maskesi ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Cilt Lekeleri için Karbonat Maskesi-Cilt Lekelerine Karbonat Yoğurt Maskesi

Yazdan kalan cilt lekelerini doğal ve bitkisel yöntemlerle tedavi etmek için bir çok alternatif yöntem mevcuttur. Bu yöntemler arasında yoğurt ve karbonat maskesi cilt lekeleri için alternatif tedavi seçeneği sunmaktadır. Daha önceki yazılarımızda karbonatın faydaları hakkında bilgiler vermiştik. Şimdi de karbonatın bir diğer yararı olan leke giderici etkisi hakkında bilgi vereceğiz.

Karbonat gerçekten yoğurt ile birlikte kullanıldığında hem cilt yenileyici özelliğiyle gözenekleri açabilir hem de cilt Lekelerine son verebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken şey, 100 gram az yağlı yoğurt ve bir tatlı kaşığı yemeklik karbonat oluyor.

Söz konusu karışımı yüzünüze sürerek 25 dakika kadar bekletiyorsunuz. Doğal cilt bakım maskesi cilt lekesi olan yüzde bekletildikten sonra ılık suyla bir güzel temizlemeniz gerekecektir. Bu sayede özellikle yüz ve yanak bölgesindeki gözenekleri temizlemiş ve açmış olacaksınız. 5 günde 1 uygulanan karbonatli yogurt maskesi 1 ay gibi sürede etkisini göstermeye başlayacaktır

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver