Cilt Kanseri Bitkisel Tedavisi, Cilt Kanseri İçin Bitkisel İlaçlar, Cilt Kanseri Ve Bitkisel Tedavi

cilt kanserine bitkisel çözüm, , ,

Cilt kanseri’ne bitkisel çözüm yer almakta

Dr. Mustafa Eraslan

Sponsorlu Bağlantılar

Cilt kanseri  deri kanseri olarak da adlandırılıyor, birçok nedenden dolayı ciltte oluşan kötücül (malignant) büyümedir. Cilt kanseri genellikle epidermiste (derinin en üst tabakası) gelişir ve dolayısıyla tümör açıkça görülebilir. Bu da cilt kanserinin erken aşamada farkedinmesini sağlar. Cilt kanseri uzun süren bir tedavi gerektirir, ve adının da kötü olduğu gibi verdiği görüntüde kötüdür. Sizlere bu makalemizde cilt kanseri için, bitkisel tedavi yönetemini sunuyoruz. Ve uygulamanızı da öneriyoruz. Bir yandan uzman kontrolü yaptırabilir, bir yandan da sizin için verdiğimiz cilt kanserine iyi gelecek ve hatta belkide tamamen sorunu çözecek bitkisel tedaviyi de uygulayabilirsiniz…

Cilt Kanseri / Deri Kanseri Bitkisel Tedavisi
Kavak ağacının kabukları dövülerek elde edilen özsu, tedavi süresince masajla cilde sürülebilir.
Karabaş otu suda yirmi dakika kaynatılıp, süzül­dükten sonra elde edilen posa bal ile yoğrularak merhem kıvamına getirilir. Hazırlanan bu merhem günaşırı cilt üzerine sürülerek cilt kanseri tedavisi yapılabilir.
Nar kabuğu, ısırgan otuyla birlikte kaynatılıp, süzü­lerek elde edilen sıvı şurup kıvamına gelinceye kadar bal ile iyice karıştırılır. Hazırlanan bu şuruptan günde iki fincan içilerek deri kanseri bitkisel yollar ile tedavi edilebilir.
Kurutulmuş söğüt yapraklarından elde edilen kül, ısırgan otu yağıyla karıştırılarak pomad kıvamına ge­linceye kadar yoğrulur. Elde edilen bu pomad, tedavi süre­since cilt üzerine masaj yapılarak sürülür.

 

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver