Cilt Hastalıkları Vücutta Kırmızı Noktalar ve Lekeler

Son Arananlar:kırmızı benlervücutta kırmızı noktalarçıplak kadın fotolarıvücutta kırmızı lekeler,ellerde kırmızı beneklerkoldaki kirmizi lekelerBacakta kirmizi lekelerelde kırmızı lekelerayakta kirmizi lekelerkolda yara çıkmasıellerde kırmızı noktalarelde kırmızı noktalarciltte kırmızı lekeler,koldaki kırmızı noktalar

Cilt Hastalıkları Doktoru - Dermatoloji

Sponsorlu Bağlantılar

Elde, kolda, bacakta vücutta kırmızı noktalar, kırmızı lekeler

Ciltte oluşa değişiklikler, cilt kanseri belirtisi olabilir!

Aşağıdaki belirtilerin bir ve bir kaçı var ise, bir hastanenin cilt hastalıkları “Dermotoloji” bölümünegiderek muayene olunuz!

Sponsorlar

Belirtiler:
Vücutta, kol veya bacaklarda kırmızı, beyaz, siyah, mavi lekeler. Vücutta, kolda, bacakta, elde, ayakta  kırmızı noktalar. Vücudunuzun herhangi bir yerinde oluşan lezyonlar. Avuçiçi, el ve ayak parmaklarının uç kısmında, ayak tabanında koyu renkli lezyonlar. Yüz, kulak veya boyunda yumru veya şişler. Göğüs ve sırtta ten renginde veya kahverengi tonlarında yara izine benzer lezyonlar. Vücuttaki herhangi bir bende büyüyüp genişleme.

Ne Kadar Ciddi?
Bu belirtiler bir çok hastalığa ait belirtiler olabilir. Belirtiler çok ciddi olabileceği gibi, önemsiz de olabilir. Örneğin kızamık, su çiçeği, isilik, alerji, mantar gibi durumlarda benzer belirtiler olabilir. Telaşa kapılmayın hastaneye gidin ve doktorunuza muayene olunuz.

Ne yapılmalı?
Bir hastanenin cilt hastalıkları “Dermotoloji” bölümüne giderek muayene olunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver