Cilt Bakımı İçin Portakal Maskesi, Portakal İle Maske Nasıl Yapılır, Portakal Maskesi

portakal maskesi ile cilt bakımı, portakal maskesi nasıl hazırlanır, portakal maskesi nasıl yapılıyor, portakal maskesi tarifi

Portakal maskesi nasıl yapılır?

Hem C vitamini hem de meyve asidi bakımından zengin olan portakal, kış aylarında severek tükettiğimiz meyveler arasında yer alırken, son dönemlerde kadınları cilt bakım ürünleri içerisinde de yer almaktadır. Blhassa da sorunlu olan ciltler ve yağlı bir cilt yapısına sahip olan kişiler portakallı maskenin faydasını görecektir. Cildin tazelenmesini sağlayan portakal maskesi, cildin canlı görünmesini sağlıyor ve cilde parlaklık kazandırıyor. Portakal maskesi tarifini denemek isteyen hanımlar için bu mucizevi maskenin tarifini sayfamızda sizlerle paylaşıyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Portakal maskesi tarifi

Portakal maskesi sadece kadınlar tarafından değil sorunlu ve yağlı cilde sahip olan erkekler tarafından da kullanılabilir. Portakal maskesi Uzman Estetisyen Pervin Dinçer önerisi ile geliyor. İşte portakallı cilt maskesinin tarifi:

1 adet portakalın suyunu sıkın. Sıktığınız 2 tatlı kaşığı portakal suyunun içine nemlendirici krem ekleyin. Maske kıvamına gelen bu karışımı cildinize sürün ve on dakika bekletin. Portakal maskesi haftada 2 kez cilde uygulanmalıdır. Düzenli uygulama ile bir süre sonra cildinizde özle görülür değişiklikler hissedeceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver