Cildi Sıkılaştıran Maskeler, Cilt Sıkılaştıran Maske, Cilt Sıkılaştırıcı

cilt sıkılaştırıcı maske nasıl hazırlanır, cilt sıkılaştırıcı maske nasıl yapılır, cilt sıkılaştırıcı maske tarifi,

Cilt sıkılaştırıcı maske

Dr. Mustafa Eraslan

Sponsorlu Bağlantılar

Cildimiz gün içerisinde birçok zararlı faktörlere maruz kaldığı için cilt bakımına gereken özenin gösterilmemesi durumunda temizliğini, parlaklığını ve sıkılığını kaybetmekte ve bu yüzden de erken yaşlanmaktadır. Yaşlanmanın bir etkisi olan kırışıklıklar cildin esnekliğini kaybettiği durumlarda ortaya çıkmakta ve yüz güzelliğine gölge düşürmektedir. Oysa ki düzenli olarak uygulanan cilt sıkılaştırıcı maske tarifleri ile bu sorunu mümkün olduğu kadar geciktirebilirsiniz.

Cilde gerginlik katan maskeleri evinizde kolaylıkla hazırlayabilir ve uygulayabilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olan tüm malzemeler elinizin altında. İlk uygulamadan itibaren etkisini gösterecek olan cilt sıkılaştırıcı maske tarifleri arasından en etkili olanı sizlerle paylaşmak istedik, buyurun…

Malzemeler:

  • 1 adet yumurta akı
  • 1 yemek kaşığı süzme bal
  •  

    Hazırlanışı : Yumurta akı ve süzme balı cam bir kasede iyice karıştırıp boyunda dahil olmak üzere tüm yüze masaj yapılarak sürülmelidir. Ardından on dakika kadar beklenmeli ve ılık su ile yıkanmalıdır. Yüzünüzü ve boynunuzu yıkadıktan sonra cilt tipinize uygun olan nemlendirici bir krem sürün. Cilt sıkılaştırıcı maske her hafta bir defa uygulanmalıdır.

    Sponsorlu Bağlantılar

    Cevap Ver