Çikolatalı Cilt Bakım Maskesi, Çikolatalı Cilt Bakım Maskesi Nasıl Yapılır, Çikolatalı Cilt Bakım Maskesi Tarifi

çikolatalı cilt bakımı, çikolatalı cilt bakımı hazırlama, çikolatalı cilt bakımı nasıl hazırlanır, çikolatalı cilt bakımı tarifi

Çikolatalı cilt bakımı nasıl yapılır?

Cilt bakımına ve yüz güzelliğine özen gösteren hanımlar, son dönemlerde çikolataları yemek yerine cilt bakımı için kullanmayı tercih etmekteler. Özellikle de günümüzde doğal yöntemlere olan ilginin artması ve kozmetik ürünlerine göre doğal bakım ürünlerinin daha iyi sonuç vermesi, çikolatanın cilt bakımındaki önemini de etkiledi. Eğer sizlerde çikolatalı cilt bakım maskesi yapmak istiyorsanız, yazımızın devamına göz atmanızı tavsiye ederin.

Sponsorlu Bağlantılar

Çikolatalı cilt bakımı tarifi

Bitter çikolatalar günümüzde en  güçlü antioksidanlar olarak tanınıyor. Antioksidan bakımından bitter çikolatanın zengin olması, yaşlanma belirtilerinin daha geç görünmesine olanak sağlıyor. Yarı bardak kakao, bir çorba kaşığı süt kreması ve bir tatlı kaşığı bal ile kendinize harika bir cilt bakım maskesi hazırlayabilirsiniz. Dilerseniz içine eziliş badem, iki damla sızma zeytinyağı, badem yağı ya da yulaf unu ekleyebilir ve cildinize sürebilirsiniz.

Çikolatalı cilt bakım maskesi hazırlamanın bir başka yolu ise, buharda bitter çikolatayı eritmek ve içine bir miktar zeytinyağı ekleyip bu karışımı boynunuz ve dekoltenizde dahil olmak üzere tüm yüzünüze sürmeniz. Bu işlemden sonra cildinizin ne kadar yumuşak olduğuna inanmakta zorluk çekeceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver