Çiftlik Yönetme Oyunu Ücretsiz İndir Çılgın Tarla 3: Amerikan Pastası Oyunu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Çiftlik Yönetme Oyunu Çılgın Tarla 3: Amerikan Pastası Oyunu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Çılgın Tarla 3: Amerikan Pastası Oyunu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Çılgın Tarla 3 oyunundan hatırlayacağınız Scarlett oyununda yeni versiyonunda tekrar karşımıza çıkıyor. Tarlasında çalışırken teknolojinin son ürünü olan robotları kullanarak Scarlett’e yardım etmeye hazır mısınız? Tohumları yetiştirmek, çiftlik hayvanlarını beslemek, hasat zamanı gelen ürünleri toplamak ve toplanılan ürünleri satmak yapacağın işlerden bazıları. Tüm işleri yaparken komik görüntülerin dikkatinizi dağıtmasına izin vermeyin.Çılgın Tarla 3: Amerikan Pastası oyununda tam 90 yeni bölüm, daha önce görmediğin karakterler, binalar ve birçok zorlu görev seni bekliyor. Çılgın Tarla 3 ile çiftlik hayatı deneyimi hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver