Çiftlik Simülasyonu Oyunu Ücretsiz İndir Farming Simulator Oyunu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Çiftlik Simülasyonu Oyunu Farming Simulator Oyunu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Farming Simulator Oyunu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Kendinizi bir çiftçi yerine koyarak kendi tarlanızı en gerçekçi şekilde yetiştirmek için hazırlanmış çiftlik simülasyonu. Tarla için gereken araç gereçten, yetiştirilen bitkilerin ve hayvanların bakımınına kadar her detayı planlamanız gereken oyunda ihtiyaçlarınızı doğru belirlemeniz gerekiyor.Olabildiğince gerçekçi hazırlanmış Farming Simulator oyununda tarlayı ekip biçmeli, hasat zamanında ürünleri toplamalı ve gerektiğinde araç ve gereçleri yenilemelisiniz. Oyunculara bir çiftçinin yerine geçme fırsatı tanıyan Farming Simulator oyununda yapılması gerekenler gerçek hayatla eşzamanlı olarak tasalanmış.

Farming Simulator ile en gerçekçi çiftlik simülasyonunu yaşayacaksınız. Başarılı grafikleri ve ayrıntılı oynanış seçenekleri ile simülasyon oyunu severlerin gönlünde taht kuran Farming Simulator bugüne kadar gördüğümüz en iyi ve en beğenile simülasyon yapımları arasında gösterilmekte. Oyunu en çekici yapan özelliği ise muhteşem oynanabilirliği. Tabir-i caizse Farming Simulator ile sanki bir çiftçiymiş gibi düşünebileceksiniz.

Oyunu en çekici yapan diğer unsurlardan biriside hiç şüphesiz bir simülasyon oyununa bakarak göze hitap eden grafikleridir. Ancak grafikten çok bir simülasyon oyununda aranan en büyük özellik oyun ömrü ve oynanıştır. Farming Simulator’un oynanışının ne kadar başarılı olduğundan bahsettik ancak oyunun oyun ömrü yani daha çok oyunun görevleri ve yaptığımız işlemlerden bahsetmedik. Onlardan da bahsedecek olursak;

Görmeye alışık olduğumuz kendini tekrar eden işlevlerin dışında daha farklı işler ile uğraşmamızı sağlayan başarılı görev çeşitliliği ile oyun sizi oynarken sıkmayacak, aksine yeni işler ile ilgilenebilmek adına can atacak ve daha iyi çalışacaksınız. Farming Simulator’u hemen indirip oyunun deneme sürümünü bilgisayarınıza kurabilir ve oyunun farklı özelliklerine göz atabilirsiniz.

Bunlar dışında oyunun atmosferi ve sesleri hakkında konuşacak olursak, oyunda gerçek bir çiftlik ortamı söz konusu. Başarılı görsellere birde oyunun bu atmosferi eklenince kendimizi gerçekten de bir bahçe veya tarlada çalışıyor hissinde bulacağız. Seslerde özelliklede çalışma makinelerinde daha ön plana çıkmış onun dışında çevre sesleri de oldukça başarılı.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver