Çift Monitör Ayarlama Programı Ücretsiz İndir Dual Monitor Tools Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Çift Monitör Ayarlama Programı Dual Monitor Tools Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Dual Monitor Tools isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Çift monitör kullanan Windows kullanıcıları için hazırlanmış bu küçük program, ek monitörünüzü daha etkin kullanabilmek ve Windows altında zor olay işlemleri kolay bir şekilde yapabilmenizi sağlar. Kısayol tuşları, fare imleci, farklı masaüstü duvar kağıtları, ekran yaklama aracı ve geçici olarak ikincil monitörü kapatmak gibi özellikleri sunmaktadır.

Genel Özellikleri:    Hızlı bir şekilde monitör seçimi yapabilme.    Seçtiğiniz programın hangi monitörde açılmasını istediğinizi belirleme.    Windows 7 altında gelişmiş kısayol yönetim sistemi. (Windows XP/Vista/7 ile uyumludur.)    Fare imlecini monitörler arası geçişte değiştirebilme.    Her bir ekran için ayrı duvar kağıdı ataması yapabilme.    Belli uygulamalar çalışırken ikincil monitörü pasif konuma geçirme.    Ekran kaydı yaparken ikincil monitördeki görüntüleri engelleme yada dahil etme.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver