Chrome Tarayıcı Güvenlik Eklentisi Ücretsiz İndir Chrome WOT Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Chrome Tarayıcı Güvenlik Eklentisi Chrome WOT Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Chrome WOT isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

WOT internette gezdiğiniz sitelerin güvenli olup olmadığını size kullanıcılarının oylarına göre gösteren bir eklenti. Farklı güvenlik derecelerine göre atanan renkler size sitenin güvenli olup olmadığını gösterecek.

WOT, dolandırıcılık yapan online alışveriş sitelerinden, zararlı yazılım bulaştıran sitelere kadar pek çok riskli siteyi size bildirerek hem sizi hem de ailenizi korur. WOT Google, Yahoo!, Bing gibi arama motorlarının sonuçlarında da siteleri güvenlik derecelerine gruplandırarak farklı renklerle sizi uyarır. Eklenti tüm bunların yanında Gmail, Yahoo! mail ve Hotmail hesaplarınızı da koruma altına alır.WOT sistemine üye olarak eklentinin tüm özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Üye olmasanız bile Chrome tarayıcınız üzerindeki WOT logosundan gezdiğiniz siteler için oylama yapabilirsiniz. Böylece sizde zararlı sitelere karşı kullanıcıları uyarmış olursunuz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver