Chrome shockwave flash yanıt vermiyor hatası çözümü yardım

Etiketler:bir eklenti shockwave flash yanıt vermiyor, flash player çalışmıyor, shockwave flash yanıt vermiyor, shockwave flash yanıt vermiyor chrome, shockwave yanıt vermiyor ,shockwave flash yanıt vermiyor,shockwave flash yanıt vermiyor chrome,bir eklenti shockwave flash yanıt vermiyor,shockwave flash yanıt vermiyor çözümü,shockwave flash yanıt vermiyor hatası,bir eklenti shockwave flash yanıt vermiyor hatası,shockwave yanıt vermiyor hatası,google chrome shockwave flash yanıt vermiyor 

Google Chrome,Bir Eklenti Shockwave Flash Yanıt Vermiyor Hatası ve Çözümü

Sponsorlu Bağlantılar

Soru: Video izlerken yada chorme internet tarayıcısı ile sitelerde gezinirken “bir eklenti shockwave flash yanıt vermiyor” hatası alıyorum, Flash player yanıt vermiyor tarayıcı kitleniyor, donuyor bunun çözümü nedir?

Cevap: Öncelikle Google chorme internet tarayıcınızın adres çubuğuna chrome://plugins yazın ve klavyenizden enter tuşuna basın, Daha sonra Ayrıntılar‘a tıklayın. Flash seceneği altında iki veya daha fazla Flash yüklüyse sadece biri kalacak şekilde diğerlerini devre dışı bırakın

Google Chrome tarayıcınızı bu sekilde kullanmayı deneyin. Fakat Bir Eklenti Shockwave Flash Yanıt Vermiyor Hata mesajı gitmezse ve sorun düzelmediyse yukarıda anlattığım işlemi tekrar yapın ancak bu sefer var olan bütün Flash player sürümlerini  iptal edin ve Adobe sitesine gidip Flash’ı tekrar indirip kurun.

Bir Eklenti Shockwave Flash Yanıt Vermiyor Hatasını ben yukarıda anlattığım şekilde düzelttim eğer yapamadığınız veya takıldığınız bir konu olursa yorum bölümünden bize sorun yardımcı olalım.
Shockwave ‘in çokme nedeni : Google Chrome Güncelleştirmesi

Açıklama: Bunun nedeni Google tarayıcıyı yeni sürüm’e güncelliştirdiğinden dolayı diğer uzantıları da google güncelleştirir.

Ör: Güncelleştirmeden önce = Ben Youtube da rahatca izledim video …
Güncelleştirme yapılırken = Shockwave sürekli çökerdi
Güncelleştirme bittikten ve Chrome ‘ ı otomatik restart attıktan sonra = Sorun yok ve hiç çokmeden izlerim

(NOT:Bu sadece bende oldu.Sizde bilmem olurmu)

Arkadaşlar, Shockwave ‘in çokme nedeni, iki ayrı flash yüklenmiş olması.
Örneğin biri adobe’ nin diğeri 
Chrome ile birlikte yüklenen gibi.
Yüklü Flash programlarından birini silin problem bitecek.

 

Google Chrome’da Flash Player Çalışmıyor

Youtube ve benzeri video sitelerinde gezinirken Google Chrome tarayıcınız kilitleniyor ve “Aşağıdaki eklenti yanıt vermiyor: Shockwave Flash” uyarısı alıyorsanız bu Flash player sorununu şu sekilde çözebilirsiniz:

  • Adres cubuguna chrome://plugins yazın
  • Ayrıntılar‘a tıklayın.
  • Flash seceneği altinda iki veya daha fazla Flash yüklüyse sadece biri kalacak şekilde diğerlerini devre dışı bırakın

chrome-flash-calismiyor

Chromu bu sekilde kullanmayı deneyin. Şayet hata mesajı gitmezse ve sorun hallolmadiysa yukarıda anlattığım işlemi tekrar yapın fakat bu sefer var olan bütün Flash’ları iptal edin ve Adobe sitesine gidip Flash’ı tekrar kurun.

Ben bu şekilde meseleyi hallettim umarım size de faydası olur.

Chrome “Shockwave Flash Eklentisi Bozuldu” Hatası

Ya millet bende de youtube’de dior ki shockwave eklentisi yant vermiyor ağlayan puzzle çıkıyor. Bi donmalar yaşanıyor youtubede videolar beyazlıyor bozuyor ama sora düzeliyor ama bn bu problemden bıktım yok mu çaresi

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver