Chrome LastPass Eklentisi Ücretsiz İndir Chrome LastPass Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Chrome LastPass Eklentisi Chrome LastPass Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Chrome LastPass isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Online parola yöneticisi LastPass’ın Chrome için özel olarak üretilen eklentisiyle Chrome tarayıcınız üzerinden girdiğiniz sitelerin kullanıcı adı ve şifrelerini hatırlamanız gerekmez. Kullanıcı adı ve şifrelerini sizin için kaydeden LastPass’a RoboForm, 1Password, KeePass, Password Safe, MyPasswordSafe, Sxipper, TurboPasswords, Passpack gibi şifre yönetici programlarında bulunan şifrelerinizi aktarmanız da mümkün. Ayrıca Firefox ve Internet Explorer tarayıcılarının sakladığı şifreler de LastPass’a eklenebiliyor.Eklenti sizi bir sürü internet sitesinin şifresini hatırlamaktan kurtarır. Sadece LastPass şifrenizi girerek diğer tüm giriş bilgileriniz otomatik olarak şifrelenerek saklanır ve site girişlerindeki formlar otomatik doldurulur.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver