Chrome İçin Tasarımlar Üzerinde Yorum Yapma Uygulaması Ücretsiz İndir Revisu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Chrome İçin Tasarımlar Üzerinde Yorum Yapma Uygulaması Revisu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Revisu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Takımınızla beraber hazırladığınız tasarım veya herhangi bir obje üzerinde ortak fikir yürütme servisidir. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz servis, size 2 çalışma dosyası ve 256mb dosya boyutu limiti koymakta. Ayrıca Google hesabınızla giriş yaptığınızda Google Drive ile senkronize çalışabilme imkanı vermektedir.

Google Chrome web tarayıcınız üzerinden yaptığınız tasarımları resim formatıyla yüklemeniz yeterlidir. Her bir çalışma alanı 1 adet resim dosyasından oluşabildiği gibi klasör oluşturup çalışma dosyalarınızı birleştirebilirsiniz. Ekibinizle beraber aynı dosya üzerinde çalışabilir, çalışma alanında herhangi bir noktasına not bırakabilirsiniz. Bu sayede her takım elemanı fikirlerini çizim üzerinde işaretleyebilir ve sorunsuz şekilde diğer arkadaşlarına iletebilir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver