Chrome İçin Reklam Engelleme Eklentisi Ücretsiz İndir Adblock Plus for Chrome Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Chrome İçin Reklam Engelleme Eklentisi Adblock Plus for Chrome Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Adblock Plus for Chrome isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Ünlü Firefox eklentisi Adblock Plus, şimdi Google Chrome için de kullanılabilir durumda. Bu uygulamayı kullanarak internette Chrome ile daha hızlı ve daha güvenli şekilde gezinebileceksiniz. 

Adblock Plus, Chrome tarayıcınızda rahatsız edici tüm reklamları bloke edebilen bir uygulamadır. Bu uygulama, tarama sırasında karşınıza çıkan tüm çevrim içi reklamları engeller. Ücretsizdir. 

Not: Adblock Plus, gizliliğinizi ihlal etmez. Google Chrome tarafından görüntülenen uyarı, Chrome tarayıcısının, web sayfalarını değiştiren tüm eklentilere uyguladığı bir uyarıdır. 

Chrome için Adblock Plus eklentisi üzerindeki geliştirmeler sürdürülmektedir. Üreticiler, eklentinin, Firefox tarayıcısında kullanılırken gösterdiği performansın Chrome’da da aynı düzeyde olması için çalışmakta.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver