Chrome İçin Pinterest Resim Paylaşma Eklentisi Ücretsiz İndir Quick Pinterest Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Chrome İçin Pinterest Resim Paylaşma Eklentisi Quick Pinterest Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Quick Pinterest isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Profilinizden resim ve video paylaşmanızı sağlayan Pinterest hesabının kolay yönetimi için tasarlanmış Quick Pinterest, oldukça pratik bir eklenti. Google Chrome tarayıcınıza ekledikten sonra sağ tıkla paylaşım yapmanızı sağlayan eklentinin en güzel tarafı bir kez giriş yaptıktan sonra bir daha Pinterest sayfasını açmanıza gerek bırakmaması. Beğendiğiniz resmin üstüne gelip sağ tıklama yapınca profilinizde açtığınız başlıklar farenizin ucuna taşınıyor. İçeriği paylaşacağınız başlığı (board) seçtikten sonra ekranın sağ alt köşesinde açılan bir pop-up içeriğin eklendiğine dair bildirimde bulunuyor. Siz görmeseniz bile Pinterest profiliniz güncellenmiş oluyor. Quick Pinterest ismi gibi hızlı paylaşım yapmak isteyenlere hitap ediyor. Paylaştığınız resmin başlığını otomatik olarak Pinterest sayfanızdaki açıklama alanına çeken eklenti, bu yüzden açıklamaları kendi doldurmak isteyenlere hitap etmiyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver