Chrome İçin Otomaik E-posta Eklentisi Ücretsiz İndir GmailWiz Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Chrome İçin Otomaik E-posta Eklentisi GmailWiz Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda GmailWiz isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

GmailWiz, Gmail hesabınızda otomatik e-posta yanıtlama amacıyla tasarlanmış bir Chrome eklentisidir. Bu eklentiyi tarayıcınıza yüklediğinizde Gmail hesabınızda e-posta okuma sayfasının üstünde yanıtlama seçeneklerinin yer aldığı sıra boyunca dört adet seçenek eklenecektir. Bunları, GmailWiz özellikler butonuna tıklayarak yönetmeniz ve bu otomatik cevapların tek e-postaya mı yoksa gelen tüm e-postalara mı gönderileceğini belirlemeniz mümkündür.

Yönetim kısmında “Like!”, “TL;TR”, “Got it!” ve “Let’s discuss!” gibi seçenekler bulunmakta ki burada yazılan örnekleri istediğiniz gibi değiştirme olanağınız mevcut.

Ayrıca bu seçeneklerin tümünü belirledikten sonra bir e-posta okuduğunuz sırada yukarıda yer alan otomatik cevaplama butonlarından birine tıklamanız halinde e-postanızın gönderilmiş olduğunu ve başka bir tıklama yapmanız gerekmediğini de hatırlatalım.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver