Chrome İçin Online Fotoğraf Editörü Ücretsiz İndir Pixlr Editor Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Chrome İçin Online Fotoğraf Editörü Pixlr Editor Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Pixlr Editor isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Çok yer kaplayan fotoğraf düzenleme programları yerine tarayıcınızdan çalıştırabileceğiniz hızlı ve çevrim içi bir alternatif Pixlr. Photoshop benzeri bir arayüzü bulunan uygulamanın Türkçe dil desteği de sunmakta. Editör işlem hızı olarak çok başarılı.

Büyük boyutlu fotoğraflar üzerinde kasılma sorunları yaşamadan çalışabiliyorsunuz. Fotoğraf boyutlandırma, efektler ekleme, renk düzenlemeleri yapma, katmanlarla çalışma ve Photoshop programından alışık olduğunuz pek çok araç Pixlr’da mevcut. Pixlr’ı kullanmak için ne kayıt olmanız ne de ücret ödemeniz gerekiyor. Dolayısıyla dosya büyüklüğü veya çalışma süresi kısıtlamalarına takılmıyorsunuz.

Genel Özellikleri:

PSD dosyası açma özelliğini destekler. Resimler üzerinde deformansyon, renk tonlaması ve basit birkaç ayarı değiştirmenizi sağlar. URL’den dosya açabilir veya ekran yakalama uygulaması sayesinde dilediğiniz çerçevenin resmini çekebilmenizi sağlar.Resimler üzerinden belli filtreleri uygulamanıza izin verir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver