Chrome İçin Kat Planı Hazırlama Uygulaması Ücretsiz İndir Floorplanner Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Chrome İçin Kat Planı Hazırlama Uygulaması Floorplanner Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Floorplanner isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Kat planınızı hazırlamanız için mükemmel bir servis. Floorplanner servisi size kendi evinizi planlama, tasarlama ve iç mimarisini yapabilmenize olanak veriyor. Hazır araçlar yardımıyla sürükleyip bırakarak evinizin önizlemesini oluşturabilirsiniz.

Öğrenciler, öğretmenler ve bu işi meslek olarak sürdüren profesyonellerin kullanabileceği servis, Google Drive hizmetinide desteklemekte. Yaptığınız tüm işlemler kayıt altına alınır, aynı proje üzerinde birkaç arkadaşınızla beraber çalışabilir ve sonuçlarını dilediğiniz formatta bilgisayarınıza kayıt edebilirsiniz.

Ücretsiz sürümünde tüm özellikleri kullanabilirsiniz. Ama 1 kullanıcı ve 1 proje oluşturma hakkı verilmekte. Ücretli sürümlerde ise ek özellikler ve aynı projede 5 kişiye kadar ortak çalışma imkanı sunuluyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver