Chrome İçin Euro 2012 Haber, Skor ve Maç Takibi Eklentisi Ücretsiz İndir 365Scores Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Chrome İçin Euro 2012 Haber, Skor ve Maç Takibi Eklentisi 365Scores Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda 365Scores isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Eğer favori takımlarınızı internette takip etmek size yorucu gelmeye başladıysa ve en son futbol haberlerini skorlarla, video ve makalelerle görmek istiyorsanız, hem de Euro 2012 heyecanını anında takip etmek istiyorsanız bu Chrome eklentisi tam aradığınız uygulama olabilir.

365scores Euro 2012 uygulaması ücretsiz, kullanımı kolay uygulamalardan birisi. Euro 2012 ile ilgili maç, gol, video klip ve haberlerin hiç birini kaçırmanız mümkün değil. Ayrıca gerçek zamanlı olarak gelen en son haberi paylaşma seçeneğiniz de var.

Ayrıca Euro 2012’ye ek olarak futbol, basketbol, beyzbol, tenis, hokey ve diğer sporların bilgilerini Facebook ve Twitter’dan arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver