Chrome İçin Çevrimiçi Video Hazırlama Uygulaması Ücretsiz İndir WeVideo Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Chrome İçin Çevrimiçi Video Hazırlama Uygulaması WeVideo Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda WeVideo isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Google Drive hizmetini kullanan ilk uygulamalardan biri olan WeVideo servisi, tüm video düzenleme sistemini çevrimiçi ortama aktarmış eşssiz bir servis. HD video desteğide sunan servis Google Drive’a yüklediğiniz dosyaları otomatik tanıyarak üzerlerinde düzenleme yapmanıza da olanak vermektedir. Servise kayıt olarak ücretsiz belli bir süre kullanabilirsiniz. Sürükle bırak mantığı ile çalışan ve video – ses – geçiş efektleri – ara metinler ekleyebileceğiniz tüm yaptığınız değişiklikleri kaydedip sonunda hazırladığınız videoyu indirebiliyorsunuz. Nasıl Çalışır?Klasörlerinizin her biri bir proje dosyası olarak algılanır. Aynı anda Google Drive üzerinde de senkronize edilir.Tek bir dosyayı birden çok projede kullanabilme.Drive üzerinden oluşturacağınız klasörlerde projelerinizde kullanabileceğiniz dosyaları tutabilirsiniz.Davet Etme ve Ortak ÇalışmaGoogle Dökümanları paylaşmak kadar kolay. Paylaşmak istediğiniz klasör ve arkadaşınızın e-posta adresini yazmanız yeterli.Sosyal PaylaşımTek bir tıkla bağlı olduğunuz sosyal ağlarda çalışmanızı tanıtabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver