Chrome İçin Çevrimiçi Sunum Hazırlama Servisi Ücretsiz İndir SlideRocket Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Chrome İçin Çevrimiçi Sunum Hazırlama Servisi SlideRocket Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda SlideRocket isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

SlideRocket, Powerpoint’e alternatif olabilecek web üzerinden işleyen mükemmel bir slayt oluşturma ve yayınlama platformu. Çevrimiçi verdiği hizmetler bakımından en iyiler arasında yer  almakta. Artık Google Drive entegrasyonu sayesinde daha geniş alanlar ve ücretsiz üyelik seçeneğide sunmakta. İster tarayıcınız üzerinden isterseniz Chrome üzerinden servisi kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Slayt gösterimlerinizi çalışanlarınızla beraber hazırlayabilir, üzerinde revizyona gidebilir ve yaptığınız tüm işlemleri kayıt altına alabilirsiniz. Eşssiz güzellikte ve göze hoş gelen sunumlar hazırlayabilirsiniz.

SliderRocket’i kullanmanızı gerektiren nedenler?* Şahane slayt gösterileri hazırlama imkanı.* Google Drive üzerinden dosyalarınızı açabilme, düzenleyebilme ve kayıt altına alabilme.* İster gizli isterseniz herkese açık sunumlarınızı yayına alabilme.* HTML5 ile mobil cihazlardan da servisi kullanma imkanı.* Yayınladığınız sunumunuzun kaç kişiye ulaştığını takip edebilme.* Sunumlarınıza ses dosyası ekleyebilme veya ilgili karede kaydettiğiniz ses dosyasının devreye girmesini sağlama.* Youtube videolarını sunumunuz içinde kullanabilme ve arşivinize alabilme.* Embed kodu ile websitelerinde, bloglarda sunumunuzu paylaşabilme.* Kendi oluşturduğunuz resim, video, ikon, slaytları arşivleyebilme.* Gerçek zamanlı olarak HD kalitede sunum üzerinde video konferans gerçekleştirebilme.* Windows, Mac ve Linux altında sunumlara ulaşabilme.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver