Chrome İçin Çevrimdışı Google Docs Kullanma Uygulaması Ücretsiz İndir Chrome İçin Google Drive Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Chrome İçin Çevrimdışı Google Docs Kullanma Uygulaması Chrome İçin Google Drive Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Chrome İçin Google Drive isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Google Drive sayesinde, büyük boyutlu olsalar bile Google Docs belgelerinize her yerden erişebilirsiniz. Dosyalarınızı istediğiniz kişilerle gerçek zamanlı olarak paylaşabilir ve birlikte düzenleyebilirsiniz.

Eğer internetiniz yoksa bile dosyalarınıza ulaşabilir onları düzenleyebilirsiniz. Daha sonra internete bağlandığınızda belgeler otomatik olarak güncellenecektir.

Chrome eklentisi sayesinde dosyalarınızı başkalarıyla paylaşabilir, yorum ekleyip cevaplayabilir ve hatta hareket halindeyken düzenlemeler yapabilirsiniz.

Google Docs belgelerinize çevrimdışı olarak erişip düzenlemek istiyorsanız Google Docs Belgelerini İnternetiniz Olmadan Düzenleyebilirsiniz yazımızı okuyarak bunu nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver