Chrome İçin Beyin Fırtınası ve Proje Yönetim Servisi Ücretsiz İndir MindMeister Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Chrome İçin Beyin Fırtınası ve Proje Yönetim Servisi MindMeister Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda MindMeister isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Beyin fırtınası diyebileceğimiz bir yönet ile hayatınızı planlayın, projenizi geliştirin, işlerinizi planlayın ve tüm bunları görsel olarak birbiri ile ilişkilendirin. MindMeister servisi bu işlemi yapan en popüler servislerden bir tanesidir.

Ofisinizde ya da kendi geliştirdiğiniz projenizde isterseniz adım adım neler yapacağınızı listeleyin, projenizi görsel öğelerle destekleyin, sonraki adımları planlayıp zaman çizelgesine ekleyin. Kısaca ekibinizle veya tek başınıza düşüncelerinizi web ortamına aktararak görselleştirin. – Çevrimiçi olarak takımınızla proje üzerinde geliştirme çalışması yapabilme.- Saniyeler içerisinde iş planı ve sistem analizini gerçekleştirebilme.- İçinizdeki inovasyonu ortaya çıkarma.MindMeister, Google’ın yeni servisi Drive ile artık entegre çalışmakta. Bu sayede ekibinizle yaptığınız tüm çalışmalar, dökümanlar Google sisteminde de birer kopyaları tutuluyor olacaktır.  Siz işinize yoğunlaşın ve gerisini bu eşsiz servise bırakın.Haritalama Servisinin Genel Özellikleri:– Aklınızdan geçen düşünceleri haritalayın ve web ortamına geçirin.- Tüm dökümanlarınızı aktarın.- Yaptığınız tüm çalışmaları istediğiniz formatta bilgisayarınıza indirin.- Çalışmalarınıza resim, video, ikon ve benzeri hatırlatıcı içerik girin.- Canlı sohbet ile interaktif ekip çalışmanızı tamamlayın.- İsterseniz yaptığınız çalışmaları web ile paylaşın.- Yapılacaklar listesi hazırlayın ve hatırlatma servisini aktif edin.- Çevrimdışı çalışın. Yaptığınız çalışmalar online olduğunuzda MindMeister sunucularına aktarılsın.- Sınırsız geri alma ve geçmişe geri dönme imkanı.- SSL koruması ve yedek hizmeti.- Android, iPhone ve iPad için ayrı sürümlerinin olması sayesinde düşünceleriniz her zaman yanınızda taşıyın.GOOGLE DRIVE Entegrasyonu:– Google Drive dökümanlarını görebilme, okuyabilme ve değiştirebilme.- Desteklenen formatlar: MindManager, Freemind ve XMind, MindMeister- Google Drive ile yaptığınız işlemleri senkronize etme. Sadece 1 adet akıl harita hizmetinden yararlanma.- Google hesabına sahip arkadaşlarınız ile çalışmalarınızı paylaşabilme.- Dökümanlarınızı dilediğiniz formatta çıktısını alabilme.- Tam yedek alabilme. – Gerçek zamanlı düzenleme imkanı.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver