Chrome için Alexa Eklentisi Ücretsiz İndir Alexa Traffic Rank Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Chrome için Alexa Eklentisi Alexa Traffic Rank Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Alexa Traffic Rank isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Alexa Traffic Rank, gezdiğiniz internet siteleri üzerinde anlık olarak Alexa verilerini görüntüleyebileceğiniz, Google Chrome için geliştirilen resmi Alexa eklentisidir.

Eklenti sayesinde bir sitenin Alexa trafik değerlerini görüntüleyebileceğiniz gibi aynı zamanda siteye gelen bağlantıları da görebilirsiniz. İsterseniz birden çok siteyi Alexa verilerine dayanarak karşılaştırma şansına da sahip olabilirsiniz.

Eklentinin benzer bağlantılar bölümü altında, o an gezdiğiniz siteye benzer siteleri görerek alternatif olarak gezebileceğiniz siteler veya sitenize benzeyen siteler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Alexa Traffic Rank, Chrome eklentisinin bir diğer güzel özelliği ise o an gezdiğiniz sitenin yüklenme hızını görebiliyor ve internet üzerindeki diğer sitelerin yüklenme hızlarıyla karşılaştırabiliyor olmanız.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver