Çevrimdışı Video ve Flaş İzleme Programı Ücretsiz İndir VideoCacheView Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Çevrimdışı Video ve Flaş İzleme Programı VideoCacheView Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda VideoCacheView isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

İnternette gezinirken ziyaret ettiğiniz sayfalardaki birçok materyal bir süreliğine bilgisayarınızda saklanır. Bunun amacı, ziyaret edilen sitelerin yeniden ziyaret edilmesinde görüntüleme işleminin hızlıca gerçekleşmesini sağlamaktır.

VideoCacheView programı da saklanan dosyalar arasında yer alan videoları bularak bu videoları çevrımdışı izlemenizi sağlar. Dilerseniz program sayesinde saptanan videoları daha sonra izlemek üzere kalıcı olarak kaydedebilirsiniz de.

Son yıllarda oranı hızla artan flaş tabanlı (.flv) videolar için de VideoCacheView programını kullanabilirsiniz. Ancak VideoCacheView ile bulduğunuz flaş tabanlı videoları izleyebilmeniz için .flv uzantısını destekleyen video oynatma programı kullanmalısınız.

VideoCacheView programının kullanımı:

İndirdiğiniz kurulum dosyasını kurunuz. Program Internet Explorer, Mozilla Firefox ve Chrome tarayıcılarının oluşturduğu ön bellek dosyalarını tarayacaktır. Ortalama 5 – 30 saniye arasında bir bekleme süresinin ardından VideoCacheView programının ana ekranın bulunan video dosyalarını görebilirsiniz.

“In Cache” sekmesinde “YES” olarak belirtilen dosyalar izlenebilir ya da kaydedilebilir dosyalardır. İzlemek için  sol üstte yer alan “Play Selected File”; kaydetmek için ise bir yandaki “Copy Selected Files to” seçeneklerini kullanabilirsiniz.

 

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver