Çevrim içi Televizyon ve Radyo Takip Programı Ücretsiz İndir WebKolik Tv Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Çevrim içi Televizyon ve Radyo Takip Programı WebKolik Tv Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda WebKolik Tv isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Onlarca TV kanalını ve radyo yayınını bir araya getiren yepyeni bir Türkçe program WebKolik Tv. Program sadece yayınları seçip izlemek için değil, sohbet etmek, yerli-yabancı filmleri, çizgi filmleri izlemek, oyun oynamak, maç skorlarını takip etmek, iddaa kuponlarınızı  sorgulamak  içinde iyi bir seçenek.Programın Özellikleri

 

Online TV ve radyo kanallarıSürekli güncellenen yerli ve yabancı film menüsüMaç skorları, maç özetleri, puan durumu, skor tahminleri menüsüOyun severler için online oyunlar menüsüFavori kanallarınızı  düzenleme özelliği.Kendinize özel kanal ekleyebilme.  (MMS kodunu biliyorsanız.)MSN’de izlediğiniz kanalı arkadaşlarınızın görme özelliği. Menü rengini değiştirebilme, menüleri düzenleme özelliği.  Giriş kanalını seçme özelliği.Müzik kutusunda istediğiniz şarkıları aratabilir ve kendinize ait bir çalma listesi oluşturabilirsiniz. Birden fazla kanalı aynı anda takip edebilirsiniz.TV yayın akışlarını ve günlük gazete manşetlerini takip edebilirsiniz.

Programın Kurulumu için Gerekli Olan Programlar.NET Framework 3.5Flash PlayerWindows Media Player 11Microsoft Windows Installer 3.1Engelli sitelere erişim için gerekli olan DNS ayarlarını yapmak için DNS Değiştirici.

WebKolik Tv 2.0 Sürüm GüncellemeleriArayüz tasarımı yenilendi.TV ve radyo kanal sayısı 750 oldu.Ülkelere göre kanal listeleme geliştirildi.Ekstra siteler linki güncellendi.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver