Çevrim içi Müzik, Video Oynatıcı Ücretsiz İndir JamCloud Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Çevrim içi Müzik, Video Oynatıcı JamCloud Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda JamCloud isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

JamCloud sosyal müzik ve video oynatıcısı, çevrim içi medyaya kolayca ulaşıp paylaşabileceğiniz bir alternatif. Müzik ve video içeriğine internetten eriştiğimiz düşünülünce JamCloud çok şık ve kapsamlı bir oynatıcı olarak karşımıza çıkıyor. Öncelikle JamCoud aracılığıyla 325 milyondan fazla içeriğe ulaşılabiliyor. Dinleme odaları aracılığıyla kendi listelerinizi tüm dünyadan kullanıcıyla paylaşarak dinleyici toplayabiliyorsunuz. JamCloud yayınınızı beğenen dinleyicilerle iletişim kurmak için muhteşem bir araç. Ayrıca arkadaşlarınızla yayınları takip ederek, paylaşımlarla keyifli vakit gerçirebileceğiniz alternatif bir ortam.JamCloud’un uygulamasını kurmadan önce sayfasından kayıt olarak profilinizi açmanız gerekiyor. Daha sonra keşfe çıkabilirsiniz. Ücretsiz olan uygulamanın şık tasarımı da tercih sebebi. YouTube ve SoundCloud desteği sunan JamCloud ile anlık Twitter ve Facebook paylaşımları kolaylıkla yapılıyor. Keşfet! JamCloud ile yeni müzikler, yeni videolar, yeni kullanıcılar keşfedin. Zevkinize uygun yepyeni içerikler için sosyal medyanın gücünden yararlanın.Yarat! Web videolarını bilgisayarınıza indirmeden arşivler ve çalma listeleri hazırlayın. En sevdiğiniz içerikleri işaretleyin. Dilerseniz YouTube’dan veya arkadaşınızın Facebook duvarından hazır çalma listeleri indirin.Paylaş! JamCloud’un sürükle-bırak desteği, internette beğendiğiniz videoları kolayca uygulama içerisine aktarmanızı sağlar. İzlemekte olduğunuz videoları aynı anda Twitter ve Facebook aracılığıyla hızlıca paylaşırsınız.Sosyalleş! Gerçek zamanlı akış sayesinde arkadaşlarınız neleri izliyor takip ederek onlara katılabilirsiniz. Kendi listelerinizin veya beğendiğiniz listeleri ve kişileri duyurarak zevkinizi herkesle paylaşabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver